Aslı Melek GÜLSEREN (AIS'04)

BİLMED Londra


Bilkent Üniversitesi Muhasebe Bölümü (AIS'04) mezunudur. KPMG Londra ofisinde Birleşme ve Satın Alma ve Uluslararası Yapılandırma ekibinde Müdür olarak çalışıyor. 2009 yılından bu yana Bilkent Mezunlar Derneği yönetim organlarında görev yapıyor.

Onur OKTAY (CS'05)

BİLMED Londra


Bilkent Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü (CS'05) mezunudur. ClienIT Consulting Ltd şirketinde Kurucu Direktör olarak çalışıyor. 2009 yılından bu yana Bilkent Mezunlar Derneği yönetim organlarında görev yapıyor.

Hakan KÖKSAL (MAN'99)

BİLMED Moskova


Bilkent Üniversitesi, İşletme Bölümü (MAN'99) mezunudur. Limak Holding bünyesinde bulunan Limak Construction LLC Rusya firmasında Finans Direktörü olarak çalışıyor. 2008 yılından bu yana Bilkent Mezunlar Derneği yönetim organlarında görev yapıyor.

Gülnihal ZİLELİ (IE'09)

BİLMED Toronto


Bilkent Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği Bölümü (IE'09) mezunudur. Ontario Eyaleti'ne bağlı 50 senelik bir medya kurumu olan TV Ontario'da (TVO) Pazarlama departmanında Müdür olarak çalışıyor.

Alp ÇAĞLAR (EE'14)

BİLMED Berlin


Bilkent Üniversitesi, Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü (EE'14) mezunudur. Almanya'nın ve Avrupa'nın en büyük e-ticaret platformu olan Zalando'da Tedarik Planlama ve Analiz departmanında İş Analisti olarak çalışıyor.