Deniz SIRER (POLS’99)

Yönetim Kurulu Başkanı


Bilkent Üniversitesi / Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü (POLS’99) mezunudur. Yüksek Lisansını, Çankaya Üniversitesi / MBA dalında tamamlamıştır. Halen, Gazi Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü’nde Yüksek Lisans Tez aşamasındadır. 2008-2023 Yılları arasında BİLMED kurullarında çeşitli görevler almıştır. 21 Ocak 2024 tarihinde yapılan Genel Kurul sonrasında Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçilmiştir. 10 Yıla yakın Yabancı Kurum ve Kuruluşlarda üst düzey görevlerde bulunmuştur. Halen, kurucu ortağı olduğu Minka Madencilik AŞ. şirketinde Kömür ithalatı ve çimento ihracatı gibi sektörlerde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Murat ERDÖR (MAN’99)

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı


TED Ankara Koleji’nde lise eğitimini tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 1999 yılında mezun olan Murat Erdör, Bahçeşehir Üniversitesi’nde “Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi” üzerine master yaptı. Finans, hizmet ve enerji sektörlerinde yerli ve yabancı birçok şirkette çalıştıktan sonra, uzun süre dijital pazarlama ve otomasyon konusunda dünyanın sayılı markalarından biri olan Emarsys’de Türkiye Ülke Müdürlüğü ve Türkiye’nin lider pazarlama platformu Euromessage’da Türkiye Genel Müdürlüğü görevlerinde bulundu. 20 senelik kurumsal hayata ara verip Me Consultancy adlı firmayı kurup kariyerine “dijital dönüşüm danışmanı” olarak devam eden Erdör, aynı zamanda “Bilgi Paylaştıkça Güzel” temalı www.muraterdor.com adlı web sayfasıyla farklı konularda sektöre katkıda bulunuyor. Faydalı Sohbetler adlı markasıyla dijital konularda etkinlikler düzenleyen Murat Erdör, Faydalı Eğitimler adlı markasıyla da online eğitimler veriyor.

Nalan İNALHARS (ELIT’02)

Yönetim Kurulu Sayman Üyesi


İnsani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı 2002 mezunudur. Evli ve 2 çocuk annesi olan İnalhars, Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünde 3 sene yönetici asistanlığı yapmıştır. Doktorlar Koleji, Seviye Koleji gibi özel okullarda İngilizce öğretmenliği yaptıktan sonra özel bir kurumda dış ticaret pazarlama sorumlusu olarak görevine devam etmektedir.

Özge ERPOLAT (IAED 2005)

Yönetim Kurulu Üyesi


Bilkent Üniversitesi’nden 2005 yılında mezun olmuştur. Çeşitli uluslararası firmalarda çalıştıktan sonra 2015 yılında Alia Proje İnşaat A.Ş kurmuş ve halen yurtiçi yurtdışı proje ve taahhüt işleri yapmaktadır.

Ertaç DEMİRÇELİK (MAN'01)

Yönetim Kurulu Üyesi


1977, Karşıyaka- İzmir Doğumludur. Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi 2001 yılı mezunudur. Moda ve Hazır Giyim sektöründe faaliyet gösteren, Boutique Brawo’nun sahibidir. Ayrıca Müzisyen, Besteci, Söz Yazarıdır. Evli ve bir kız çocuk babasıdır. 2008’den beri Bilkent Mezunlar Derneği’nin çeşitli kurullarında görev almaktadır.

İ. Pınar CANALP (CTIS’01)

Yönetim Kurulu Üyesi


Bilkent Üniversitesi, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri Bölümü (CTIS’01) mezunudur. 2008 -2023 yılları arasında BİLMED kurullarında çeşitli görevler almıştır. 21 Ocak 2024 tarihinde yapılan Genel Kurul sonrasında Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır. Çeşitli vakıf ve derneklerde gönüllü görev almakla birlikte Canalp Mühendislik firmasında görev yapmaktadır.

Hakan KÖKSAL(MAN’99)

Yönetim Kurulu Üyesi


1999 senesi Bilkent İşletme Mezunudur. Çeşitli uluslararası firmalarda finans ve satış kanallarında yönetici pozisyonlarında görev almış, Moskova ve İstanbul’da yaşamaktadır.

Melih DANIŞMAN (MAN’11)

Yönetim Kurulu Üyesi


Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi (MAN’11) mezunudur. MBA ve Hacettepe Üniversitesi’nden Ekonomi ve Enerji Hukuku alanında yüksek lisansları bulunmaktadır. 2013-2016 yılları arası BILMED Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev almıştır. 21 Ocak 2024 tarihinde yapılan Genel Kurul sonrası yeniden Yönetim Kurulu üyesi seçilmiştir. 13 yılı aşkın süredir Enerji alanında kamu ve özel sektörde çeşitli görevlerde bulunmuştur. Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakan Danışmanı olarak görev yapmıştır. Genel Müdür Yardımcısı olduğu EKO-D Danışmanlık şirketinde enerji, dış ticaret ve rekabet hukuku alanlarında hizmet vermektedir.

Baran ATEŞ (IR'03)

Yönetim Kurulu Üyesi


Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden 2003 yılında mezun olduktan sonra Ankara Üniversitesi’nde aynı alanda yüksek lisansını tamamlamıştır. 18 yıl bankacılık sektöründe ticari krediler alanında faaliyet göstermiştir. Beşiktaş Kongre Üyesi ve Ankara Golf Kulübü üyesidir.

Murat ÖZMEN (ECON’03)

Yönetim Kurulu Üyesi


Bilkent Üniversitesi, İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi İktisat (ECON’03) Bölümü mezunudur. Yüksek lisansını Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamlamıştır. Sırasıyla Hazine ve Maliye Bakanlığı İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığında uzman yardımcısı, Ticaret Bakanlığı İthalat Genel Müdürlüğünde dış ticaret uzman yardımcısı ve dış ticaret uzmanı olarak çalıştıktan sonra aynı Bakanlığın Özel Kalem Müdürlüğüne bağlı Protokol Biriminde görevlendirilmiştir. Beşiktaş Jimnastik Kulübü Kongre Üyesidir.

Doğucan Fırat ARSLANTÜRK (LAW'18)

Yönetim Kurulu Üyesi


2018 yılında Bilkent Üniversitesi Hukuk fakültesinden mezun olup yönetici avukat olarak Ankara merkezli kurduğu Arslantürk Avukatlık Bürosu bünyesinde çalışmaya başladı. Hali hazırda ticaret hukuku ve sözleşmeler alanında çalışmalar yürütmekte olup aynı zamanda enerji sektöründe bir firmada icra kurulu üyeliği yapmaktadır. Çeşitli kitap ve dergilerde yayımlanmış makaleleri bulunmaktadır.

Cansu Irmak CÖMERT (EE’12)

Yönetim Kurulu Yedek Üyesi


2010 yılında Bilkent Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği’nden mezun olmuştur. 2012 yılında University College London (UCL) Telecommunications with Business yüksek lisansımı tamamlamıştır. 2013-2020 yılları arasında TUBİTAK SAGE, AYESAŞ ve ASELSAN’da, AR-GE mühendisi ve sistem mühendisi olarak görev yapmıştır. Halihazırda kurucu ortağı olduğu şirkette yönetim kurulu başkan yardımcısı ve finans ve muhasebe işlerinden sorumlu yönetici/ olarak görev yapmaktadır.

Işıl GÖZLEVELİ (IR’99)

Yönetim Kurulu Yedek Üyesi


Bilkent Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler Bölümü (IR’99) mezunudur. Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında MA ve Bahçeşehir Üniversitesi Executive MBA derecelerini aldı. Faaliyet alanı Dış Ticaret olan özel bir şirkette Dış İlişkiler Koordinatörü olarak görev yapmaktadır. Kırım Gelişim Vakfı İstanbul Şube Başkanıdır.

Buket PİŞKİN (POLS’99)

Yönetim Kurulu Yedek Üyesi


İzmir Bornova Anadolu Lisesi ve Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (POLS’99) mezunudur. Hollanda merkezli tekstil, rotasyon, dijital baskı ve grafik sektörlerinde faaliyet gösteren SPGPrints firmasında servis ve operasyon koordinatörü olarak görev yapmaktadır. BALMED üyesi, Lösev ve Tema Vakfı gönüllüsüdür. Evli ve bir çocuk annesidir.

Mustafa GÖKSU (MAN’19)

Yönetim Kurulu Yedek Üyesi


Bilkent Üniversitesi, İşletme Bölümü (MAN’19) mezunudur. Özel bir firmanın yönetim kurulu üyesi olarak görev almaktadır.